Objekti jashtëtokësor i UFO’s xhirohet në qiellin e Rusisë (Video)

Periskopi.com SOK

Kohët e fundit një lloj i fluturimit UFO i emërtuar si TR-3B u xhirua në Shën Petersburg të Rusisë.

Çdo aeroplan që fluturonte me këtë shpejtësi do të binte në tokë.

Ky objekt ishte duke sfiduar çdo ligj të njohur të gravitetit pasi po fluturonte nëpër qiellin e Shën Petersburg, raporton “Disclose.tv”, transmeton Periskopi.

Në një moment të papritur, një nga motorët kryesor dështon, dhe objekti është i detyruar të vazhdojë udhëtimin e tij pa njërën prej njësive kryesore të saj.

Objekti arrin të qëndrojë në det dhe të drejtohet drejt trajektores së tij kryesore… Ky avion misterioz është zbuluar në mbarë botën. Ajo vazhdon të mahnisë botën me levizjet e saj paranormale./Periskopi/