“O Adriatik” mbërrin në majën e Hollywood’it

Edhe viti 2017 nisi me diçka, për të cilën do të mbahet mend gjatë tashmë kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Periskopi.com Fun

Në emisionin me Adriatik Kelmendi, disa herë radhazi, ai i ishte drejtuar Kelmendit “O Adriatik”, shkruan Periskopi.

Lidhur me këtë, ky i fundit ka bërë një postim në rrjetin social “Facebook”.

Ai ka paraqitur frazën “O Adriatik” në majat e Hollywood’it.

Kjo pasqyron bujën dhe talljet që janë bërë me këtë mënyrë të shprehjes së Ramiz Lladrovcit.

“2017 and o Adriatik goes Hollywood”, ka shkruar Kelmendi në Facebook.

aaa