Nuk do ta njihni gruan e Labit, ja si duket pa grim

Periskopi.com Showbiz

Që nga martesa me Labin, emri i Qëndresës u bë i njohur në shtypin rozë. Ajo dhe Labi kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë vitin e kaluar. Sot, lirisht mund të themi se ajo është një nga bashkëshortet më të komentuara në estradë.

E duket se duke qenë fytyrë e njohur për publikun, edhe kujdesi ndaj vetes në çdo paraqitje nuk mungon, por kësaj radhe ajo ka habitur me pamjen e saj! Është Labi ai që ka publikuar një fotografi ku çifti shihen shumë të lumtur pranë njëri tjetrit, por ajo çfarë bie në sy teksa sheh fotografinë është pamja e Qëndresës e cila duket krejtësisht ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim. E veshur me të zezë, po e pa grimuar Qëndresa po duket jo dhe aq mirë.