Nuk do ta besoni sa shumë ngjan Ozil me motrën e tij (Foto)

Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil dhe motra e tij ngjajnë jashtëzakonisht shumë.

Periskopi.com Sporti

Nëpër internet po qarkullon një foto, ku shihet ylli i Gjermanisë bashkë me motrën.

ozil-motra /Periskopi.com