Nuk ndalet Shkurte Fejza, nxjerr në shitje albumin e ri (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Shkurte Fejza tashmë ka realizuar edhe albumin e saj më të ri. 

Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja përmes rrjeteve soiale, shkruan Indeksonline.

Shkurte Fejza para pak ditëve ka lansuar edhe projektin e saj më të ri muzikor. Kjo këngë ka ardhur në bashkëpunim me Valbona Halilin dhe Arianit Hoxhën.