Njihuni me kaqurrelen tejet seksi të futbollistit (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Futbollisti i njohur holandez, Gregory Van Der Wiel nuk ka patur aq fat me karrierë. Megjithatë, fati i tij i madh duket se ka qenë në dashuri.

Ish ylli i PSG-së, aktualisht futbollist i Cagliarit është burri i një femre tejet të bukur. Rose Bertram, modelja e njohur belge është gruaja e Van Der Wiel.

Me flokët kaqurrele dhe trupin e saj perfekt, Rose e bën për vete secilin mashkull./Indeksonline/