Një grua mbytet në Ibër

Një grua e moshuar është mbytur të shtunën në lumin Ibër, rreth orës 15:00, në fshatin Pridvoricë, në Zubin Potok, njofton Klan Kosov

Periskopi.com Lajme

Lajmin për Tanjug e ka konfirmuar Shefi rajonal i Policisë së Kosovës, Zhelko Bojiq,

Një dëshmitarë okular ka thënë ta ketë parë gruan e moshuar tek hidhet në lumin Ibër.

Më pas kishte thirrure menjëherë policinë dhe njësitin e zjarrfikësve.

Trupi i pajetë është gjetur rreth 400 metra nga në drejtim të rrymës së ujit.