Ngatërroi shkallët me parkingun nëntokësor, gruaja pranë timonit i shpëton vdekjes për një fije floku (VIDEO)

Periskopi.com Fun

Shoferja e një veture ka bërë një sërë gabimesh amatore, që për pak sa nuk i kushtuan me jetë.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur një grua që ishte pranë timonit, ngatërron parkingun nëntokësor me shkallët.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në Santiago të Kilit, ku gruaja e pafat në sekondat e fundit i shpëtoi vdekjes, pasi doli nga vetura pasi hoqi këmbën nga freni dhe vetura përfundoi poshtë shkallëve.

Pasi që sigurimi i ndërtesës ku ajo kishte tentuar të futet me veturë, kanë vrapuar për ta shpëtuar pasi ajo nuk mund të mbante më këmbën në fren.

 

Shpërndaje në: