Neymar i hapur për një kalim te Manchester United

Periskopi.com Sporti

Neymar është i hapur për një kalim te Manchester United, sipas raportimeve nga mediumi spanjoll Don Balon.

Raportohet që ylli brazilian nuk është i lumtur me jetën e tij te Paris Sait-Germain, dhe Real Madrid llogaritet favorit në sigurimet e shërbimeve të tij.

Sidoqoftë, mediumi spanjoll tani pohon që Neymar është i hapur ndaj idesë që të kalojë në Old Trafford, pasi që edhe Djajtë e Kuq thuhet se janë gati që t’i ofrojnë 400 milionë euro për të.

Shpërndaje në: