Ndeshja Milan-Napoli përfundon me rrjeta të paprekura

Periskopi.com Sporti

Milani dhe Napoli kanë ndarë pikët në kuadër të xhiros së 31-të të Serie A, duke luajtur baras pa gola në San Siro.

Një lojë me shumë raste dhe e ekuilibruar nga të dyja ekipet, që vetëm golat i kanë munguar.

Më këtë barazim Naploli mbetet në pozitën e dytë me 78 pikë, ndërsa Milani në pozitën e 6-të me 53 pikë.

Në rast të fitores, Napli do të vinte në presion Juventusin i cili sonte përballet me Sampdorian./Periskopi/

Shpërndaje në: