Mustafa: Të gjithë sot ndjehemi një dhe të fortë

Kryeministri i vendit, Isa Mustafa u ka uruara të gjithë shqiptarëve 104 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë.

Periskopi.com Lajme

Ai ka thënë se sot të gjithë shqiptarët ndjehen një dhe përgjegjës për zhvillimin e trojeve shqiptare.

“Të dashur bashkëkombas, Urime 28 Nëntori, Dita e Flamurit! Të gjithë ne sot ndjehemi Një, të fortë por edhe përgjegjës për ndërtimin dhe zhvillimin e shteteve dhe vendeve tona, gjithandej ku jemi”, ka thënë kryeministri. /Periskopi/