Mustafa kërcënon deputetët e LDK-së

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka kritikuar deputetët e partisë së tij. Lidhjes Demokratike të Kosovës, të cilët me mos miratimin e demarkacionit po përkrahin opozitën dhe po rrezikojnë liberalizimin e vizave për Kosovën.

Periskopi.com Lajme

“Përgjegjësinë për mos liberalizimin e vizave duhet ta marrim edhe ne si LDK. Ata që s’po përkrahin demarkacionin po përkrahin kauzën e opozitës”, tha ai.