Mozzik e Loredana më të dashuruar se kurrë, ja çfarë kanë publikuar (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Mozzik dhe e dashura e tij Loredana duket se pushimet e tyre do t’i kalojnë së bashku.

Këtë e ka bërë të ditur vet Loredana përmes disa “Insta Story” ku shfaqet në aeroport me dashurinë e saj, Mozzikun.

Ata të dy duken shumë mirë me njërin tjetrin kurse shuajnë të gjitha spekulimet për ndarje.

Loredana dhe Mozzik shihen shumë të lumtur me njëri tjetrin duke u puthur dhe përqafuar.