Mourinho me deklaratë të pabesueshme për Messin

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka dhënë një deklaratë tejet të pazakontë.

Periskopi.com Sporti

‘Special one’ shpreson që Lionel Messi të mos largohet kurrë nga Barcelona.

Kjo, pasi sipas tij argjentinasi i përket klubit nga Camp Nou dhe klubi i përket atij.

“Shpresoj që ai të mos largohet asnjëherë, Messi i përket Barcelonës dhe Barcelona i përket atij”, tha Mourinho. /Periskopi.com