Momenti kur ‘kris’ dajaku në konferencën e Haye dhe Bellew (Video)

Boksierët David Haye dhe Tony Bellew janë përplasur në konferencën për media.

Periskopi.com Sporti

Në këtë konferencë, ata folën për duelin e tyre i cili është paraparë të zhvillohet në vitin e ardhshëm.

Kampioni i titullit WBC, Bellew, e shtyu Hayen kur dy boksierët dolën ballë për ballë. Meçi i tyre do të mbahet në O2 Arena të Londrës në muajin mars.