Momenti kur ish-deputeti grushton gazetarin (Video, +16)

Gazetari Tomasz Maciejczuk, ishte duke debatuar në një televizion rus me një ish-deputet të parlamentit ukrainas, kur tha: “Ukrainasit duan të jetojnë si njerëz normalë, dhe jo në m**, si ju në Rusi”.

Periskopi.com Uncategorized

Ishte pikërisht kjo fjali që ndezi edhe sherrin e dhunshëm mes dy të ftuarve, por edhe prezantuesit të emisionit, i cili i hodhi një copë letre në fytyrë gazetarit polak, duke ju përgjigjur: “Jeni ju ata, që jetojnë në m**!”

Ndërkaq, ish-deputeti ukrainas, Ihor Marhov e goditi gazetarin me grusht në fytyrë, transmeton tema.

Gjithçka u zhvillua, ndërsa transmetimi televiziv ishte ndërprerë, por pamjet janë publikuar më pas në “Youtube”.

https://www.youtube.com/watch?v=RGdPdiDpTbg