Moment i frikshëm: Peshkaqeni kërcen nga uji, disa centimetra larg grupit të turistëve (Foto/Video)

Ky moment i frikshëm tregon momentin kur një peshkaqen gjigant “del” nga uji, vetëm disa centimetra nga grupi i turistëve, përcjell Telegrafi.

Periskopi.com Fun

Britaniku Joseph Butler (23) ka qenë ai që ka kapur momentin kur një grabitqari shfaqet papritmas gjatë një rrugëtimi të tyre me anijen e tyre në Afrikën e Jugut.

“Ne mund të shohim një të tillë duke u ‘shkundur’”, ka thënë Joseph, i cili ka studiuar biologjinë detare dhe ekologjinë bregdetare në universitet. /Telegrafi/

t4 t3 t2 t1

https://www.youtube.com/watch?v=FOH3jr3lJWs