Moderatori i harron shikuesit, nuk i shqit dot sytë nga gjoksi i koleges

Është ndër emrat më të njohur në Britani, por edhe më gjerë, por si shumë meshkuj, këtë herë edhe ai nuk e ka përmbajtur dot veten.

Periskopi.com Showbiz

Gjatë emisionit të transmetuar ditët e fundit, Piers Morgan, gazetar dhe ish-anëtar i jurisë së “X-Factor UK”, është kapur nga kamerat teksa hutohet dhe fiksohet në  gjoksin e koleges së tij, Susanna Reid disa herë gjatë emisionit.

Ai e ka përsëritur këtë gjë në disa momente të ndryshme të cilat janë kapur edhe nga kamerat në studio. Më  pas, shikuesit kanë bërë humor me të në rrjetet sociale, dhe momentet e kapuara në foto po bëjnë xhiron e rrjetit.