Ministri kosovar uron gruan për Shën Valentin, ja çfarë i dhuroi (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani ka uruar në mënyrë speciale bashkëshorten e tij me rastin e ditës së dashuruarve.

Në profilin e tij në Facebook ai ka shpërndarë një imazh teksa shihet përkrahë gruas.

Për këtë ditë të veçantë ata duken kaq të buzëqeshur e të lumtur, derisa reflektojnë plot dashuri.

Një buketë me lule ka qenë dhurata ideale e Hasanit për Arbeniten.