Mihrija s’ka të ndalur duke provokuar nga plazhi, shikoni si shfaqet tani (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtajra Mihrije Braha nga fillimi i sezonës së verës, ka provokuar vazhdimisht me imazhe nga deti.

Dhe ajo e bën përsëri këtë gjë, zhvishet dhe shfaq linjat në bikini e lagur në mes të detit, shkruan lajmi.net.

Me këtë imazh, ajo ka përcjellur tek fansat edhe një mesazh “Pershendetje uroj jetë gjat e lumter Respekt Respekt Respekt për juë”.

 Për këtë dhe imazhe të tjera të tilla, fansat e komentuan shumë këngëtaren.

Shpërndaje në: