Messi mund të transferohet te klubi i madh

Inter është i interesuar për transferimin e sulmuesit të Barcelonës, Lionel Messi.

Periskopi.com Sporti

E përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport” raporton se krerët e rinj të “zikaltërve” e duan argjentinasin në skuadër.

“Ëndrra është Leo Messi, dhe nganjëherë ëndërrat bëhen realitet”, ka thënë presidenti i Pirellit, sponsorit kryesor të Interit.

Vlen të ceket se Messi ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2018. /Periskopi.com