Menaxherja e fushatës së Trump “arratiset” nga Shtëpia e Bardhë, më në fund pushime (Foto)

Menaxherja e fushatës së Donald Trump, Kellyanne Conway, më në fund arriti të gjente pak kohë për relaks teksa ka shijuar pushimet me familjen në Florida.

Periskopi.com Showbiz

Ky është pushimi i parë i Conway që kur mori rolin si menaxherja e fushatës së Presidenti të zgjedhur në gusht.

49 vjeçarja, e veshur me një kostum banje të zi, është fotografuar sëbashku me bashkëshortin e saj George dhe katër fëmijët e saj.

Pavarësisht pushimeve, Kellyanne sërish gjeti kohë për shfaqje publike, pasi filmoi këtë javë  disa segmente për CNN dhe ABC.

3ad51dc400000578-0-image-a-30_1480360825777 3ad51c5800000578-0-image-a-29_1480360818447 3ad51ccb00000578-0-image-a-31_1480360844482 3ad51d9600000578-0-image-a-32_1480360852796 3ad51daa00000578-0-image-a-33_1480360862915