Mblidhet nesër VV e Prishtinës

Periskopi.com Lajme

Sot kandidati i vetëm për kryetar të Vetëvendosjes, Albin Kurti mbajti sot një tubim ku prezantoi  platformën e tij qeverisëse.

Kurse, nesër Lëvizja Vetëvendosje do të mbaj mbledhjen e Këshillit të Qendrës në Prishtinë.

Ky tubim mbahet pranë ASK, nga ora 14:00. Derisa të hënën do të mblidhen Kryesia dhe Grupi Parlamentar i VV-së ku do të vendoset për të ardhmen e partisë.