Mavraj me urim special për 28 nëntorin (Foto)

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Mërgim Mavraj ua ka uruar shqiptarëve Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë me një foto interesante.

Periskopi.com Sporti

Në rrjetet sociale ai ka shpërndarë foton dhe ka shkruar një mesazh.

“Shoh kuqezi, marr frymë shqip”, shkroi Mavraj. /Periskopi.com

mavraj-kuqezi