Martinez transferohet te skuadra nga Kosova

Klubi futbollistik i Llapit ka prezantuar përforcimin më të ri.

Periskopi.com Sporti

Bëhet fjalë për kolumbianin Martinez Martinez, i cili u zyrtarizua si lojtar i skuadrës nga Podujeva, shkruan Telegrafi.

Momentalisht Llapi gjendet në pozitën e tretë në tabelën e Superligës dhe është në luftë për titullin kampion.

Ndryshe, llapjanët në fundjavë do të luajnë në Prizren kundër Lirisë.