Marina e “kallë” dasmën me vjehrrën, ja si kërcejnë ato së bashku (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Ka qënë një nga dasmat që bëri më shumë bujë mediatike këtë vit dasma e moderatores së famshme Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi. Ata patën qindra të ftuar të cilët festuan bashkë me çiftin momentet e tyre të kurorëzimit.

84ddc70aa690d3faec7d4334c5512563

Pamja provokuese e Luanës, të ftuarit, kush mungonte dhe kush ishte prezent ishin disa nga çështjet që tërhoqën më shumë vëmendjen, por gjithashtu edhe momenti vjehrrë-nuse në skenën e kërcimit, dy femrat më të rëndësishme të jetës së Getoarit.

0f973fddd5856f33f80bf60ae0806342

0ffe00ffb67296296bfc706e43ddd731

Pas dy fotove të publikuara nga reperi ku ai shfaqej me të ëmën, zonjën Florije dhe në tjetrën ajo duke vallëzuar, janë publikuar disa të tjera që me siguri po i prisnin të gjithë.

6b2eab0bd2453d45b4918cef906754ab

44fc2c7f47da0403bee9a4208d5f493b

Marina dhe zonja Florije shfaqen duke ‘e djegur’ në pistën e kërcimit, të buzëqeshura dhe të lumtura krah njëra-tjetrës.
99ede2e7c74ffc1cc0c791b1f0746525

4411e4cf9f07af8284a3e36b00b2ff12

Zonja dhe zotërinj, Florije dhe Marina Selimi!

13842ece8f79705ae79a92401e3b5d9c

bbce29d76bea69dad12dbd63554500fd

e694e13f71d73e5f46443e776d01bc0d