Mariah Carey, 46 vjeç, konfirmon romancën me balerinin 33 vjeçar (Foto)

Thashethemet për lidhjen e tyre romantike kanë nisur të qarkullojnë që muajin e kaluar.

Periskopi.com Showbiz

Më në fund, Mariah Carey ka qartësuar se ajo dhe balerini Bryan Tanaka janë më shumë se sa thjesht shokë.

Këngëtarja 46 vjeçare ka konfirmuar këtë të hënë romancën me koreografin 33 vjeçar teksa çifti është fotografuar duke ndarë një puthje në plazhin e Maui, Hawaii.

3ae50ca200000578-3987370-causing_tension_james_packer_was_said_to_be_jealous_of_mariah_s_-a-117_1480538988685 3ae50bef00000578-3987370-rebound_relationship_mariah_has_been_dating_bryan_following_her_-m-149_1480539191789 3ae50e4b00000578-3987370-close_the_budding_couple_were_also_seen_holding_hands_while_wadi-a-137_1480538990306 3ae50cd800000578-3987370-her_hunky_lifeguard_bryan_scooped_mariah_into_his_arms_and_carri-m-146_1480539159924 3ae50c0f00000578-3987370-friends_first_along_with_anthony_burrell_bryan_has_been_touring_-a-114_1480538988352 3ae50c6d00000578-3987370-ooh_la_la_showing_off_his_impressive_moves_the_choreographer_the-a-107_1480538987823 3ae50bb000000578-3987370-can_t_get_enough_at_one_point_during_the_steamy_display_bryan_wr-a-108_1480538987833 3ae50bd000000578-3987370-pda_alert_mariah_couldn_t_keep_her_hands_or_lips_off_the_33_year-a-123_1480538989218 3ae5090200000578-3987370-life_s_a_beach_the_46_year_old_was_soaking_up_the_sun_in_maui_ha-m-163_1480539391884 3ae50bb900000578-3987370-it_s_official_mariah_carey_confirmed_her_romance_with_bryan_tana-a-104_1480538987771