Lyrical Son i bën dhuratë gruas së tij atë që çdo femër ëndërron (Foto)

Reperi i njohur kosovar Lyrical Son ditën e sotme ka befasuar gruan e tij me një dhuratë tejet luksoze.

Periskopi.com Showbiz

Bashkëshortja e tij, në Instagramin e saj ka publikuar një foto ku shihet një unazë me gurë diamanti, të cilën çdo femër e endërron. Ajo ndër të tjerash ka falënderuar dhe shprehur dashurinë për Lyrical Son.

Kujtojmë që Lyrical Son dhe Gresa tashmë janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Eva.

unaza