LIVE VIDEO: Sigal Prishtina- BC Enisey

Sigal Prishtina do të presë klubin rus Enisey Kranosyarsk ku do të kërkojë fitoren e radhës në Europe Cup për të mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim tutje.

Periskopi.com Sporti

Prishtina llogaritet edhe favorite për këtë duel ndaj rusëve, të cilët mposhtën ekipin nga kryeqyteti i Kosovës në Rusi vetëm pas vazhdimeve.

Sigal Prishtina do të kërkojë që të hakmerret për atë humbje dhe të fitojë.

Transemetimin e kemi përcjellur nga FIBA.