Lajm i keq për Chelsean

Kapiteni i Chelseat, John Terry ka pësuar një tjetër dëmtim dhe do t’i mungojë skuadrës për dy ose tre javë.

Periskopi.com Sporti

Lajmi është konfirmuar nga vetë trajneri Antonio Conte.

“Terry ka pësuar një lëndim të ri dhe do të jetë jashtë për dy deri në tre javë”, tha Conte.

Terry është përballur edhe me tjera dëmtime kohëve të fundit. /Periskopi.com