Ky është ushtrimi që e ndihmon Bebe Rexhan t’i mbajë të pasmet në formë (Video)

Periskopi.com Showbiz

Axhenda e Bebe Rexhës këtë vit ka qenë e stërmbushur me aktivitete të mëdha.

Diskografia e saj u shtua për disa këngë por ishte edhe prezantuese e MTV Europe Music Awards, një prej eventeve më të rëndësishme muzikore.

Por këto projekte duket se nuk e ndalojnë Bletën që t’i rrijë besnike shëndetit dhe formave trupore, shkruan ORAinfo.

Instagrami i saj është i mbushur me video nga palestra ku shihet dukë bërë rutina të ndryshime ushtrimet.

Por kjo e fundit duket se do t’a marrë trofeun si më ‘e forta.

Me ndihmën e trajneres personale, Bebe shihet duke bërë ushtrimet që i bëjnë benefite të drejtpërdrejta vitheve të saj.

“Ashtu duhet pra”, dëgjohet trajnerja duke i dhënë zemër këngëtares të vazhdojë më tutje. /ORAinfo/

Work in Progress 😬😬😬 @kacyduke helping me burn off that thanksgiving turkey and stuffing. 😬

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on