Ky është tatuazhi i ri i Neymarit, të cilin do ta pëlqenin edhe tifozët e Barcelonës (Foto)

Periskopi.com Sporti

Neymar i cili përpos futbollit, artin e trupit duket që a ka një pasion të vërtetë, kjo pasi posedon një numër të madh tatuazhesh.

Duket që pikërisht para ndeshjes kundër Real Madrid, Neymar ka përfunduar edhe një punim tjetër në këmbën e tij, duke i përkujtuar madrilenëve që përball kanë një lojtarë i cili veçse e ka fituar trofeun e Ligës së Kampionëve.

Tatuazhi pikërisht ka trofeun e Ligës së Kampionëve dhe nën të edhe datën 06.06.15, datë kjo kur e fitoi këtë kupë me Barcelonën, pasi e mposhtën Juventus në finalen e Berlinit. /insporti.com