Ky është referi nga Kosova që do të referojë në ndeshjet ndërkombëtare të FIFA-s

Gjyqtari që ndanë drejtësinë në Vala Superligën e Kosovës, Genc Nuza thotë se ka pranuar "lajmin më të mirë në jetë", pasi u përzgjodh nga FIFA për të ndarë drejtësi në ndeshjet ndërkombëtare

Periskopi.com Sporti

Ai përmes një postimi në Facebook është shprehur tejet i lumtur me lajmin, duke falenderuar familjen dhe kolegët e tij.

foto-117
Genc Nuza

Ja postimi i plotë i tij në Facebook:

genzii