Ky është formacioni i kombinuar i Real – PSG – nuk ka vend për Gareth Bale (Foto)

Periskopi.com Sporti

Sot luhet ndeshja mes Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit në kuadër të 1/16 së finalës së Champions Ligës. Ndërkohë ende nuk janë publikuar formacionet zyrtare, ky është formacioni më i mirë i kombinuar në mes të dyja ekipeve.

Me formacionin 4-3-3 bëjnë pjesë 7 lojtarë të Realit dhe 4 të Parisit.

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar: