Kur Gerrard donte t’i shtrëngonte dorën Guardiolas (Foto)

Në vitin 2001 Barcelona dhe Liverpooli ishin takuar në një ndeshje në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Periskopi.com Sporti

Mirëpo, tani iu sjellim një foto të marrë nga interneti, ku Steven Gerrard shihet shumë i ri në moshë, duke dashur t’i shtrëngojë dorën pas lojës ish-yllit të Barcelonës, Pep Guardiola, aktualisht trajner i Manchester Cityt.

Ndërsa, vlen të ceket se Gerrard i dha dje fund karrierës si futbollist. /Periskopi.com

gerrard