Kur Donald Trump provoi ta puthë Miss Univers-in, por ‘refuzohet’ (Video)

I zgjedhuri president i SHBA-s Donald Trump ka qenë producent edhe i Miss Universe.

Periskopi.com Showbiz

Donald Trump jo rrallë herë është parë duke u shoqëruar me vajzat më seksi në botë shkruan GazetaBlic.com

Një video e cila po qarkullon në kanalin e YouTubes, shihet Donald Trump dhe ish Miss Universe Jennifer Hawkins.

Në këtë video Trump tenton disa herë që ta puthë bukuroshen amerikane, por kjo e fundit me shumë stil e lenë të puthë vetëm në faqe.