‘Kupa e Pavarësisë’, këto ndeshje na presin sot

“Kupa e Pavarësisë” do të zhvillohet sot në Tiranë.

Periskopi.com Sporti

Në turneun e tetë tradicional mbarëkombëtare, marrin pjesë Prishtina, Kukësi, Shkëndija nga Tetova dhe Otranti nga Ulqini.

Ndeshja e parë, Otrant – Prishtina nis nga ora 11.00.

Ndërsa, ndeshja e dytë, Shkëndija – Kukësi në ora 12.00. Skuadrat fituese pas 45-minutave, zhvillojnë takimin final nga ora 13.00. /olle/