Kjo prezantuese e sportit ju lë pa fjalë, shikoni se si duket (FOTO)

Periskopi.com Sporti

Eva Murati është në top gazetaret e sportit më të përmendura.

Bashkë me Ilda Bejlerin, Rashel Kolanecin janë më të bukurat dhe me linja trupore perfekte.

Evën përvec ekraneve televizive, ajo është aktive edhe në rrjetet sociale e cila shpërndan imazhe nga më të ndryshmet.

Në çdo paraqitje të saj ajo është mjaft tërheqëse dhe simpatike.

Duhet theksuar, se Eva është një gazetare mjaft e suksseshme në karrierën e saj profesionale.