Kjo është shtëpia super luksoze Real 1 (FOTO)

Periskopi.com Showbiz

Një nga këngëtarët e famshëm shqiptarë, na ka prezantuar me super vilën e tij luksoze. Këngëtari ka bërë me dije se sapo e ka blerë dhe për të gjithë ata që janë kureshtarë të dinë se ku jeton, ai ka publikuar pamje nga luksoziteti që e rrethon.

Ka qenë vetë këngëtari që nëpërmjet disa postimeve në rrjetin social “Instagram” ka treguar se si është e arreduar vila e tij me shumë dhoma dhe pishinë.

Real 1, këngëtari nga Kosova ka preferuar të ndaj për ndjekësit dhe fansat e tij çdo cep të vilës së tij super luksoze.

Shpërndaje në: