Kjo është pilotja më seksi në botë (Foto)

Pilotja e avionit ‘Boeing 737’ në Suedi që quhet Malin Rydqvist po i ‘çmend’ njerëzit në rrjetet sociale.

Periskopi.com Showbiz

Përpos që ka një fytyrë të bukur, ajo po komentohet edhe për linjat trupore dhe për pozat interesante, shkruan lajmi.net

Gjatë kohës së lirë, ajo praktikon joga, mënyrë e mirë për largimin e stresit dhe pozimet në këtë formë kanë bërë që vëmendja të bie tek ndërthurja  e sensualitetit me natyrën./lajmi.net

1480441121_piloti4 1480441106_piloti31480441090_piloti2 1480441062_piloti1