Kjo është kënga më e re e Sinan Vllasaliut (Video)

Këngëtari i njohur Sinan Vllasaliu sapo ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.

Periskopi.com Showbiz

Kënga mban titullin “Pa 1 pa 2”, dhe është një këngë ritmike, shkruan Indeksonline.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka realizuar Ilir Berani.

Për më shumë dëgjojeni këngën në fjalë, e cila pritet të shëndërrohet në hit./Indeksonline/