Kjo është dilema e madhe e Vildane Zenelit

Modelja seksi, Vildane Zeneli, ka provokuar javën e shkuar kur në faqen e saj në Instagram publikoi një video ku shfaqej pa reçipeta. Video është realizuar në rrugë dhe për një situatë të tillë, veshja u duk provokuese.

Periskopi.com Showbiz

Në një postim të fundit po në Instagram, Vildane shfaqet mëse e veshur. Këtë herë modelja ka një dilemë të madhe. Në foton e postuar ajo shkruan: “That feeling when you don’t even know what the fuck you’re feeling.” (Ajo ndjënjë kur ti nuk di se çfarë dreqin ndjen).

Një nga ndjekësit e saj ka komentuar: “Shqiptarët thojnë shëndosh.” Shëndosh me mendje sepse ndryshe, nuk do të donim që Vildanes ti ndrushonte fiziku, me ca kile më shumë.

vildane