Kim Kardashian publikon një fotografi të ‘nxeht’

Periskopi.com Showbiz

Ylli televiziv Kim Kardashian ka njoftuar se ka zvogëluar të pasmet. Dhe tashmë nuk mungojnë imazhet provokative. 37-vjeçarja Kim pa publikuar disa fotografi nga banjo e veshur vetëm në të brendshme.

“Kam harruar ta postoj mbrëmë” ishte mbishkrimi që bukuroshja ka shkruar në fotografi.

Reagimet dhe komentet ishin të shumta nga mijëra fansa të yllit të seris “Keeping Up With The Kardashians” .

Ndryshe, Kim para pak kohëve është bërë nënë për herë të tretë nga një nënë sorrogate.