Këto janë femrat seksi të lojtarëve të Juventusit (Foto)

Periskopi.com Sporti

Sot luhen ndeshja mes Juventusit dhe Tottenhamit në kuadër të qerekfinalës së Ligës së Kampionëve. Dhe italianët janë më të mirët në futbollin italian. Ndërsa futbollistët dihet se kanë femra të bukura.

Këto janë femrat më seksi mirë të lojtarëve të Juventusit: