Kështu mahnisin motrat Hadid

Periskopi.com Showbiz

Që të dyja u kënaqen pa masë derisa dolën në pasarelën e gala mbrëmjes së Victoria’s Secret.

Por duket se pista nuk ishte e mjaftueshme për Bella dhe Gigi Hadid, pasi të dyja motrat vazhduan për ta promovuar vetën e tyre dhe jasht atij ambient, njofton Klan Kosova.

Bella dhe Gigi Hadid të cilat kanë vetëm një vjet diferencë, pas paraqitjes së tyre vendosën që në këndin e fotografive të dalin edhe më superseksi.

3ae7a4f400000578-0-sheer_style_it_seems_ruling_the_runway_wasn_t_enough_for_bella_a-m-159_1480551644251

3ae7a50000000578-0-image-m-158_1480551581115

3ae7a59400000578-0-flashing_the_flesh_heading_to_an_after_show_photocall_bella_20_a-m-160_1480551663301