Kështu duket Enca pa grim (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Enca është shumë e bukur edhe pa “make up” . Këngëtarja më e ndjekur në Instagram ka publikuar një foto nga pushimet e saj të fundit.

Në këtë foto shohim Encën shumë të freskët dhe natyrale.

Shpeshherë ajo është komentuar negativisht përsa i përket përpunimeve të fotove që publikon, por Enca na vërtetoi edhe një herë që është një nga fytyrat më të këndshme të “showbiz”-it.

1480614824_1 1480614830_2 1480614835_3