Kendall Jenner nuk i reziston dot të pasmeve të Adriana Lima (Foto)

Ato përfaqësojnë ëngjëjt veterane të Victoria’s Secret.

Periskopi.com Showbiz

Adriana Lima dhe Kendall Jenner janë fotografuar duke “luajtur” me njëra tjetrën në prapaskenat e shfaqjes spektakolare që u zhvilluar në Paris mbrëmjen e së mërkurës.

Modelja 21 vjeçare nuk i ka rezistuar dot të pasmeve të Lima teksa është afruar për t’i kapur.

3ae8293000000578-3989180-image-m-6_1480580927263 3ae818cf00000578-3989180-image-m-7_1480580939268 3ae8358d00000578-3989180-image-m-8_1480580950464 3ae835c100000578-3989180-image-m-9_1480580986168 3ae8326200000578-3989180-image-m-10_1480580993777 3ae52cce00000578-3989180-lady_in_red_kendall_jenner_graced_the_runway_for_the_victoria_s_-a-2_1480582049778