Katie Waissel shëtit me bikini rrugëve të Los Angeles (Foto)

Katie Waissel është fotografuar në rrugët e Los Angeles teksa shëtiste e veshur vetëm në një palë bikini të zeza.

Periskopi.com Showbiz

Ish-ylli i X Factor dhe këngëtarja dukej se po kënaqej nën rrezet e diellit, teksa kishte vendosur të kalonte disa momente në plazhin Venice, shkruan Daily Mail.

30-vjeçarja ka ekspozuar linjat perfekte dhe tatuazhin e saj, teksa pinte cigare.

3ab8ea8c00000578-0-image-a-100_14800014057071480015547 3ab8eae900000578-0-image-a-97_14800013035841480015550 3ab8eba000000578-0-image-m-99_1480001383468_11480015552