Kastastrofë për Mourinhon

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho nuk e ka aspak të sigurtë qëndrimin te ky klub.

Periskopi.com Sporti

Skuadra e drejtuar nga portugezi nuk po arrinë të këndellet dhe të futet në garë për kreun e Premier Ligës.

Me barazimin e djeshëm ndaj Ëest Ham United, 20-herë kampioni i Anglisë ka dështuar të fitojë në katër ndeshje radhazi në Old Trafford.

Një gjë e tillë kishte ndodhur për herë të fundit në vitin 1990. /Periskopi.com