Kapet me drogë djali i kësaj këngëtareje

Djali i këngëtares së njohur, Madonna u kap me një sasi të mirë kanabis më 28 shtator  në banesën e tij dhe u dërgua në burg në veri të Londrës.

Periskopi.com Showbiz

Personi në fjalë quhet Rocco Ritchie dhe është vetëm 16 vjec.

3aab334900000578-3966068-image-m-84_1479940237404 3ab36ece00000578-3966068-image-a-82_1479940037700 auto_madonna-rocco1479895159